VRÁCENÍ A REKLAMACE ZBOŽÍ

Potřebujete vrátit objednávku, uplatnit reklamaci nebo vyřešit chybu v doručené objednávce?
Žádný strach!

  1. VRÁCENÍ – NEJSTE SPOKOJENI SE SVÝM ZBOŽÍM?

Zboží můžete do 14 dnů od doručení vrátit zdarma a bez udání důvodu. Poštovné, které platíte při zaslání zpět k nám, hradíte na vlastní náklady. Zboží, které vracíte, musí být nepoužité a v původním neponičeném obalu. V případě, že zboží vrátíte v jiném stavu, si vyhrazujeme právo na stržení takto vzniklé škody nebo zamítnutí vrácení.

  1. VRÁCENÍ ZBOŽÍ POŠTOU

Využijte daňový doklad, který vám přišel společně s nepoužitým zbožím v původním obalu na adresu:
Skin by Tereza – Tereza Bezděkovská
Bartolomějská 3, 110 00 Praha 1 (Salon ARTISTIC.)
Pokud si zboží vyzvednete osobně, ale při vracení kompletní objednávky jej budete chtít poslat poštou, můžete.

  1. KDY A JAK DOSTANU SVÉ PENÍZE ZPÁTKY?

Peníze vám vrátíme nejpozději do 10 pracovních dní ode dne, kdy vám přijde e-mail o přijetí zboží. Nedohodneme-li se jinak, peníze vracíme stejným způsobem, jako jsme je přijali. 

  1. REKLAMACE

Pokud by se zbožím bylo cokoli v nepořádku, dejte nám o tom co nejdříve vědět a můžete zboží vrátit osobně na saloně nebo zašlete zboží společně s daňovým dokladem, který jste obdrželi se zbožím, na adresu:
Skin by Tereza – Tereza Bezděkovská
Bartolomějská 3, 110 00 Praha 1 (Salon ARTISTIC.)

Do 24 měsíců od zakoupení máte právo na uplatnění reklamace – přesné znění reklamačních podmínek naleznete v obchodních podmínkách. V balíčku nesmí chybět kopie daňového dokladu a důvod reklamace. Jakmile se nám zboží vrátí, dáme vám ihned vědět. Na vyřízení reklamace máme ze zákona danou lhůtu 30 pracovních dní, snažíme se však reklamace vyřizovat co nejrychleji. V případě nejasností neváhejte obrátit na e-mail info@two.stoodioshadow.cz